חיפוש

מדריך שימוש באפליקציית רובולינק – בדיקת מיקומים בגוגל

אפליקציית רובולינק היא עוד מוצר (חינמי במקרה הזה) מבית עשהאל המאפשר לעקוב אחר הדירוגים של האתר שלנו בגוגל, על מילות מפתח שהגדרנו. האפליקציה זמינה להורדה גם לאנדרואיד וגם לאייפון. ניתן לבדוק דרך האפליקציה את המיקומים על בסיס המיקום של הטלפון שלנו (מיקום מקומי) או על בסיס בחירת מדינה כלשהי מרחבי הגלובוס.

במדריך השימוש הבא נסביר על כל האפשרויות שיש באפליקציית רובולינק כך שלכם יהיה נוח יותר לעקוב אחר הדירוגים בגוגל של הביטויים החשובים לכם באתרים החשובים לכם.

*כל צילומי המסך הם כאשר האפליקציה מוגדרת בעברית. כשמוגדרת באנגלית, ההגדרות הפוכות בהתאם.

להורדת האפליקציה למשתמשי אנדרואיד.

להורדת האפליקציה למשתמשי אייפון.

מסך הפתיחה

לאחר פתיחת האפליקציה נגיע למסך הפתיחה. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להתחבר למשתמש שלכם / ליצור משתמש חדש. תוכלו לעשות זאת בלחיצה על התפריט (מצד ימין בתמונה הראשונה) שלאחריה תיפתח אפשרות להתחבר (login בתמונה השנייה).

אפשר לראות שרשום היי אורח, כלומר אין משתמש מחובר.

הרשמה

לאחר לחיצה על התחברות, יופיעו כמה אפשרויות להתחברות / יצירת משתמש חדש, ממשק מאוד פשוט ונוח (בתמונה הראשונה). במידה והתחברתם כמו שצריך, יופיע האימייל והשם שלכם במקום היי אורח (בתמונה השנייה).

הוספת אתר וביטויים למעקב

לאחר ההתחברות למשתמש שלכם, תוכלו להתחיל להוסיף אתרים וביטויים שתרצו לעקוב אחריהם בלחיצה על ה"+" בצד שמאל (בתמונה הראשונה). תיפתח האפשרות להוסיף אתר, את המיקום ממנו תרצו לבדוק (מיקום נוכחי / לפי מדינה) ואת הביטויים אחריהם תרצו לעקוב (בתמונה השנייה). הפעולה מאוד פשוטה ואינטואיטיבית, מוסיפים את האתר ואת הביטויים ולוחצים על הוסף. מיד אחרי שהוספתם את האתר והביטויים, תוכלו לראות שהמערכת התחילה כבר לסרוק אותו (בתמונה השלישית).

מחיקת ורענון ביטויים

במידה ותרצו למחוק חלק מהביטויים, יש 2 אופציות. 

  1. למחיקת ביטויים בודדים – תוכלו פשוט להחליק את הביטוי ימינה ויתגלה כפתור המחיקה.
  2. למחיקת כמות ביטויים / כל הביטויים, תוכלו ללחוץ על כפתור העריכה ולסמן את הביטויים שתרצו למחוק – תוכלו למחוק ביטוי בודד, מספר ביטויים או את כל הביטויים לפי בחירתכם. במידה ותלחצו על אפשרות הבחירה ליד שם הדומיין, יסומנו כל הביטויים.

לבדיקת מיקומים נוספת עבור ביטוי בודד, תוכלו להחליק את הביטוי שמאלה וללחוץ על כפתור הרענון.

כדי למחוק אתר שלם מהרשימה לחלוטין יש למחוק את כל הביטויים שלו שבמעקב

הגדרות נוספות

בתפריט הראשי תוכלו למצוא עמוד הגדרות, עמוד תנאי שימוש, עמוד צור קשר ואפשרות להתנתק.

תוכלו להתאים את ההגדרות לתפעול אופטימלי של האפליקציה:

התראות – קבלת התראות ברגע שהסתיימה הסריקה.

עדכון שבועי – קבלת דו"ח שבועי מסכם של כל הדירוגים שלכם – ישירות למייל (למשתמשים רשומים בלבד).

בנוסף, משתמשים רשומים מקבלים גיבוי של כלל הנתונים באופן אוטומטי, משמע – אם החלפתם טלפון, אתם פשוט צריכים להוריד את האפליקצייה, להתחבר עם פרטי הגישה שלכם וכל הנתונים ישוחזרו עבורכם.

תזכורת יומית – אם תפעילו – תקבלו תזכורת יומית לבדוק את הדירוגים שלכם (מתאים בעיקר למשתמשי אייפון, שצריכים ללחוץ על סריקה כל יום על מנת שהאפליקצייה תבדוק את המיקומים של מילות המפתח).

תצוגה מקסימלית בעמוד אחד – ניתן לבחור בין 50 ל-100, במידה ותבחרו 50, המערכת תבדוק האם האתר שלכם נמצא ב-50 התוצאות הראשונות. אם למשל הביטוי מדורג בדף 8 תוצאה 2, משמע תוצאה 72, המערכת לא תגיע אליו ותציג לכם "-". במידה ותבחרו 100 – המערכת תבדוק האם הביטוי נמצא ב-100 התוצאות הראשונות. אם הדירוגים שלכם כבר טובים – מומלץ לבחור ב-50. אם אתם עדיין לא ב-100 הראשונים בהרבה ביטויים, מומלץ לבחור ב-100.

שפת מערכת.

מחיקת משתמש.

תהנו!

שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
Picture of עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת קידום אתרים ואפיליאצייה המונה כ-125 עובדים ומאות לקוחות בפריסה עולמית, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מייסד רובולינק - אפליקצייה לבדיקת מיקומים חינם לאנדרואיד ולאייפון, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

בדיקת מהירות אחסון אתרים קלאודוויז
עשהאל דרייר
היי כאן עשהאל ואני רוצה להמליץ לך באופן אישי לפתוח שרת בקלאודוויז ולהנות מאתרים מהירים, תמיכה 24/7 וממשק נוח. אני מאחסן למעלה מ-400 אתרים בעצמי וממליץ בחום ובלב שלם, לאחר מספר שנות ניסיון
תוכנת מעקב הדירוגים הטובה בעולם!
בואו לעקוב אחרי מיקומים של כל אתר, מכל מקום בעולם, כולל הפרדה בין מיקומי דסקטופ ומובייל, תנועה, תיעוד עבודה ואפילו תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם לינק לדשבורד שמתעדכן אונליין!
הטבה לגולשי האתר:
14 ימי ניסיון ו-25% הנחה לחודשיים