חיפוש

עשהאל דרייר

עשהאל דרייר, מוביל את קהילת מקדמי האתרים הגדולה בישראל, חי ונושם SEO כבר למעלה מ-7 שנים, בעלים של סוכנות לשיווק דיגיטלי המונה כ-1,500 לקוחות, מנהל 125 עובדים ומחזורים של מיליונים, מוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

את השירות הצבאי, עשהאל עשה כלוחם ביחידת דובדבן ולקח חלק בין היתר גם במבצעים שובו אחים וצוק איתן, תוך לחימה של למעלה משבוע בתוך עזה (חירבת חזע'ה), שם למד לדבוק במשימה ולא להרפות עד להשגת המטרה, גם אם הדרך מאתגרת.

מתוך תחושת שליחות, החליט עשהאל להקים חברת SEO בהובלתו, חברה שלא תחייב אף לקוח ל-12 חודשים וגם לא ל-6 חודשים, אלא על בסיס לקוחות מרוצים בלבד. חברה שתהיה המקצועית ביותר בישראל ובעולם, כזו שתדע לייצר תוצאות, לא תירוצים.

כיום, עשהאל מתגורר בתל אביב בשכונת נחלת יצחק, במרחק של 5 דקות הליכה מהמשרד ששוכן ברחוב יגאל אלון 127, תל אביב.

עשהאל הוא היזם שבין היתר גם אפיין את מערכת דיגיפארם – המערכת המתקדמת בעולם להזמנת תכנים וקישורים אונליין ללא צורך במענה אנושי מסוג כלשהו, מהפכה של ממש בתחום.

כמו כן, עשהאל הוא היזם מאחורי אפליקציית רובולינק – אפליקצייה לבדיקת מיקומים בגוגל חינם. ישנה גרסה לאנדרואיד וגרסה לאייפון.

לערוץ היוטיוב של עשהאל.

לעמוד הסוכנות של עשהאל בפייסבוק.

לפרופיל הפייסבוק של עשהאל.

עשהאל דרייר

עשהאל דרייר

עשהאל דרייר

שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
Picture of עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת עשהאל קידום אתרים, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

בדיקת מהירות אחסון אתרים קלאודוויז
עשהאל דרייר
היי כאן עשהאל ואני רוצה להמליץ לך באופן אישי לפתוח שרת בקלאודוויז ולהנות מאתרים מהירים, תמיכה 24/7 וממשק נוח. אני מאחסן למעלה מ-400 אתרים בעצמי וממליץ בחום ובלב שלם, לאחר מספר שנות ניסיון