עשהאל דרייר

עשהאל דרייר, מוביל את קהילת מקדמי האתרים הגדולה בישראל, חי ונושם SEO כבר למעלה מ-7 שנים, בעלים של סוכנות לשיווק דיגיטלי המונה כ-1,500 לקוחות, מנהל 60 עובדים ומחזורים של מיליונים, מוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

את השירות הצבאי, עשהאל עשה כלוחם ביחידת דובדבן ולקח חלק בין היתר גם במבצעים שובו אחים וצוק איתן, תוך לחימה של למעלה משבוע בתוך עזה (חירבת חזע'ה), שם למד לדבוק במשימה ולא להרפות עד להשגת המטרה, גם אם הדרך מאתגרת.

עשהאל עצמו היה לקוח של חברת קידום אתרים בשנת 2014, כשעוד היה חייל בעצמו, כאשר חברת הקידום דאז החתימה אותו על חוזה התחייבות ל-12 חודשים. כעבור 4 חודשים מאז תחילת העבודה המשותפת, גילה עשהאל שחברת הקידום לא לקחה אפילו את פרטי הגישה לניהול האתר, מה שאומר שאין סיכוי שהם באמת קידמו משהו.

מתוך תחושת שליחות, החליט עשהאל להקים חברת SEO בהובלתו, חברה שלא תחייב אף לקוח ל-12 חודשים וגם לא ל-6 חודשים, אלא על בסיס לקוחות מרוצים בלבד. חברה שתהיה המקצועית ביותר בישראל ובעולם, כזו שתדע לייצר תוצאות, לא תירוצים.

כיום, עשהאל מתגורר בתל אביב בשכונת נחלת יצחק, במרחק של 5 דקות הליכה מהמשרד ששוכן ברחוב יגאל אלון 127, תל אביב.

עשהאל הוא היזם שבין היתר גם אפיין את המערכת המתקדמת בעולם להזמנת תכנים וקישורים אונליין ללא צורך במענה אנושי מסוג כלשהו, מהפכה של ממש בתחום.

כמו כן, עשהאל הוא היזם מאחורי Robolink – אפליקצייה לבדיקת מיקומים בגוגל חינם. ישנה גרסה לאנדרואיד וגרסה לאייפון.

לערוץ היוטיוב של עשהאל.

לעמוד הסוכנות של עשהאל בפייסבוק.

לפרופיל הפייסבוק של עשהאל.

עשהאל דרייר

עשהאל דרייר

 

עשהאל דרייר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
דיגיפארם:
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
מנכ"ל חברת קידום אתרים ואפיליאצייה המונה כ-125 עובדים ומאות לקוחות בפריסה עולמית, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מייסד רובולינק - אפליקצייה לבדיקת מיקומים חינם לאנדרואיד ולאייפון, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך: