עשהאל דרייר

עשהאל דרייר, מוביל את קהילת מקדמי האתרים הגדולה בישראל, חי ונושם SEO כבר למעלה מ-7 שנים, בעלים של סוכנות לשיווק דיגיטלי המונה כ-1,500 לקוחות, מנהל 60 עובדים ומחזורים של מיליונים, מוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

את השירות הצבאי, עשהאל עשה כלוחם ביחידת דובדבן ולקח חלק בין היתר גם במבצעים שובו אחים וצוק איתן, תוך לחימה של למעלה משבוע בתוך עזה (חירבת חזע'ה), שם למד לדבוק במשימה ולא להרפות עד להשגת המטרה, גם אם הדרך מאתגרת.

עשהאל עצמו היה לקוח של חברת קידום אתרים בשנת 2014, כשעוד היה חייל בעצמו, כאשר חברת הקידום דאז החתימה אותו על חוזה התחייבות ל-12 חודשים. כעבור 4 חודשים מאז תחילת העבודה המשותפת, גילה עשהאל שחברת הקידום לא לקחה אפילו את פרטי הגישה לניהול האתר, מה שאומר שאין סיכוי שהם באמת קידמו משהו.

מתוך תחושת שליחות, החליט עשהאל להקים חברת SEO בהובלתו, חברה שלא תחייב אף לקוח ל-12 חודשים וגם לא ל-6 חודשים, אלא על בסיס לקוחות מרוצים בלבד. חברה שתהיה המקצועית ביותר בישראל ובעולם, כזו שתדע לייצר תוצאות, לא תירוצים.

כיום, עשהאל מתגורר בתל אביב בשכונת נחלת יצחק, במרחק של 5 דקות הליכה מהמשרד ששוכן ברחוב יגאל אלון 127, תל אביב.

עשהאל הוא היזם שבין היתר גם אפיין את המערכת המתקדמת בעולם להזמנת תכנים וקישורים אונליין ללא צורך במענה אנושי מסוג כלשהו, מהפכה של ממש בתחום.

כמו כן, עשהאל הוא היזם מאחורי Robolink – אפליקצייה לבדיקת מיקומים בגוגל חינם. ישנה גרסה לאנדרואיד וגרסה לאייפון.

לערוץ היוטיוב של עשהאל.

לעמוד הסוכנות של עשהאל בפייסבוק.

לפרופיל הפייסבוק של עשהאל.

עשהאל דרייר

עשהאל דרייר

 

עשהאל דרייר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב whatsapp
שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שיתוף ב whatsapp
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
חדש!
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
עוסק בשיווק ובקידום אתרים אורגני בפרט מ-2014, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק, קבוצת מקדמי האתרים הגדולה והמובילה בישראל! קישור אל פרופיל הפייסבוק של עשהאל. כתובת המייל של עשהאל: [email protected]

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך: