אודות

תוכן עניינים

נעים מאוד, שמי עשהאל דרייר ואני מקדם אתרים ומנכ"ל סוכנות קידום האתרים עשהאל דרייר בע"מ, אני עושה את זה כבר 7 שנים ונהנה מכל רגע.

את השירות הצבאי שלי עשיתי ביחידת דובדבן, שם למדתי להציב לעצמי מטרות ולא לוותר עד שהן מושגות. הכל התחיל בזמן ששירתתי בצבא, היה לי עסק של מופעי טלפתיה לארגונים וחברות, ידעתי שאני חייב יתרון יחסי על פני אמני החושים האחרים שכבר נמצאים בשוק זמן רב ולכן החלטתי לקדם את האתר שלי בגוגל וכך להביא עבודה.

בתוך פחות מ9 חודשים מצאתי את עצמי בתוצאה הראשונה בגוגל בביטוי "אמן חושים" ובעוד עשרות ביטויים שונים (עד עצם היום הזה, למרות שכבר אין לי זמן לעשות את זה). מיותר לציין את העובדה שהתמלאתי בעבודה והיומן היה מלא.

עם הזמן חברים ששמעו על כך שאני עושה קידום אתרים לעצמי ומצליח בזה לא רע, ביקשו שאקדם גם אותם וכך לאט לאט הפכתי למקדם אתרים במשרה מלאה.

אני נהנה מאוד לעשות את מה שאני עושה, ברוב ימי השבוע תוכלו למצוא אותי מפקד על הצוות שלי במשרדי החברה ובלילות, ער עד השעות הקטנות של הלילה, בהן אני הכי מרוכז ואוהב לעבוד.

אם תפקידו בידיי את מלאכת קידום האתר שלכם – אני מבטיח לתת לכם את ה- 110% שלי.

אני יותר ממזמין אתכם לפגישה, בה נכיר אחד את השני, נאפיין את הפרויקט שלכם ואת דרכי הפעולה, המים כבר על האש.

עד אז, מוזמנים לצפות בהדרכת קידום אתרים שהעברתי לאחרונה:

 

לתיאום פגישה לחצו כאן.

קישור לפרופיל הפייסבוק שלי.

עשהאל דרייר

עוסק בקידום אתרים מ-2014, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

Email: [email protected]

Address: תוצרת הארץ 9, תל אביב, תל אביב, 6789105, ישראל

Gender: זכר

Job Title: מקדם אתרים

חדש! מערכת אונליין להזמנת תוכן, קישורים ועוד, כנסו עכשיו!
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
עוסק בקידום אתרים מ-2014, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק, קבוצת מקדמי האתרים הגדולה והמובילה בישראל! קישור אל פרופיל הפייסבוק של עשהאל. כתובת המייל של עשהאל: [email protected]
שיתוף ב whatsapp
שלחו לחבר דרך הווטסאפ לינק למאמר הזה, הוא חייב לקרוא אותו!

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך: