חיפוש

יוטיוב הוא כבר מזמן מנוע צמיחה שיווקי של לא מעט עסקים. פלטפורמת הוידאו הזאת מאפשרת לבתי עסק דרך חדשה לייצר ערך עבור קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהם: מדריכים שונים באשר לתפעול המוצרים שהם מספקים, הוראות לתפעול תקלות שונות, פרסום מידע מעמיק חדש באמצעות וידאו עשיר בתוכן ועוד.

עם זאת, אחד השיקולים שצריך לקחת בחשבון כל מי שמעוניין להפוך לויראלי ברשת, לצבור לייקים וסאבים, לזכות לשיתופים ותגובות, ובאמצעות כל אלה לשפר בצורה משמעותית את הסמכות שלו בנישה – הוא שהדרך הזאת לא הולכת להיות קלה בכלל.

יוטיוב מוצפת היום בלא מעט בלוגרים, עסקים וחברות שמפרסמים תכנים איכותיים כל העת. כדי לבלוט מעל המתחרים, חשוב יהיה לדאוג לכך שפרמטרים שונים המתייחסים לסרטון יאותתו למנוע חיפוש הוידאו הגדול בעולם שמדובר בסרטון איכותי שכדאי לדרג גבוה.

קניית צפיות ביוטיוב היא אחת הדרכים להשיג את המטרה הזאת.

כדי להבין זאת יותר לעומק, בואו ננסה להבין כיצד יוטיוב מדרג, למעשה, סרטונים.

רוצים לדעת לקדם סרטונים ביוטיוב? לחצו כאן.

 

מהם המחירים שאתם גובים עבור הזרמת צפיות ליוטיוב?

אנו מספקים את השירות הזה באמצעות מספר חבילות אפשריות:

מחיר 1,000 צפיות: 100 פלוס מע"מ.

מחיר 3,000 צפיות: 250 פלוס מע"מ.

מחיר 10,000 צפיות: 700 פלוס מע"מ.

מחיר 20,000 צפיות: 1,000 פלוס מע"מ.

* צפיות מטורגטות מישראל או מכל מדינה אחרת.

 

באילו פרמטרים עושה מנוע החיפוש של יוטיוב שימוש כדי לדרג סרטונים?

לא נעמוד כאן על כלל הפרמטרים שבאמצעותם בוחן מנוע החיפוש של יוטיוב את איכות הסרטון ומחליט כיצד לדרג אותו עבור שאילתות שונות שמבצעים הגולשים.

עם זאת, כן נתייחס למספר פרמטרים, שככל הנראה יש להם השפעה משמעותית על תהליך הדירוג הזה, ונסביר מדוע קניית צפיות ביוטיוב יכולה לסייע לכם בהקשר הזה:

 

כמות הצפיות בסרטון

סביר יהיה להניח שסרטונים שזוכים לפופולריות רבה ולכמות גדולה של צפיות ממשתמשים אמיתיים יקבלו יתרון בתהליך הדירוג של יוטיוב.

 

אחוז ההשלמה של צפיה בסרטון

מקובל להניח כי ככל שגולשים נוטים לצרוך אחוז ניכר יותר מן הסרטון, כך ייחשב הסרטון לאיכותי יותר, וידורג גבוה יותר. הוא הדין גם לגבי כמות הנוטשים את הסרטון כבר בשניות הראשונות: ככל שאחוז הנטישה גבוה יותר, כך סביר להניח שהסרטון ידורג נמוך יותר.

 

כמות הנרשמים לערוץ בעקבות הצפיה בסרטון

כאן מדובר במדד איכות משמעותי: ככל שיותר גולשים בוחרים להרשם לערוץ היוטיוב של יוצר הסרטון בעקבות הצפיה בסרטון, כך הוא ייחשב, בסבירות גבוהה, איכותי יותר, וידורג גבוה יותר.

 

מדדים שונים הקשורים באיכות הסרטון

מובן שישנם עוד לא מעט פרמטרים שבהם עושה שימוש מנוע החיפוש של יוטיוב כאשר הוא מדרג סרטונים: איכות הוידאו והסאונד, קיום כתוביות, אורך הסרטון, וגם תדירות הפרסום של סרטונים שונים בערוץ, התגובה של הקהל לערוץ הזה, מידת ההתפשטות של הערוץ ברשת ועוד ועוד.

 

קניית צפיות ביוטיוב: מדוע בכלל כדאי להגדיל את מספר הצפיות של משתמשים אמיתיים בסרטון?

לאחר שהבנו את העקרונות הכלליים המנחים את מנוע החיפוש של יוטיוב בדירוג סרטונים, אתם צריכים לשאול את עצמכם מה תוכלו אתם לעשות כדי לשפר את הדירוגים של הסרטונים שלכם ובעקבות כך את החשיפה של גולשים למותג שלכם.

ובכן, יצירת וידאו איכותי, עם הקפדה על סאונד, מסרים מדוייקים, איכות צילום טובה, עריכה, שימוש במציגים איכותים ועוד – כל זה מובן שמוטל עליכם, היוצרים והמפרסמים שרוצים לקבל חשיפה. האחריות לייצר תוצר איכותי היא על בית העסק, ואם הוידאו שתייצרו לא יהיה טוב מספיק, לא יעזור שום דבר – הוא פשוט לא יקודם.

אולם מה לגבי הזרמת גולשים שונים שיצפו בסרטון באמצעות קניית צפיות ביוטיוב? סרטון, איכותי ככל שיהיה לא יקבל במה ביוטיוב אם לא יציג פרמטרים שיאותתו למנוע החיפוש על איכות הסרטון. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

 

איך תוכלו לעזור לי להגדיל את מספר הצפיות בסרטון?

אנו נספק לך פתרון כולל שיזרים אליך תנועה של גולשים אמיתיים שיצפו בסרטונים שלך. חשוב יהיה לציין שלא מדובר בבוטים או משתמשים אפליקטיביים כאלו ואחרים, אלא לגמרי משתמשים אנושיים עם חשבון לגיטימי.

אנו מסוגלים לייצר תנועה גדולה של גולשים בזמן קצר מאוד, ולחשוף את המותג שלכם לקהל יעד רלוונטי שיביע עניין בשירותים או במוצרים שאתם מציעים.

אנו מציעים צפיות של גולשים מישראל או מכל מדינה אחרת בעולם, בהתאם לצורך של הלקוח.