המלצות

rotem silik
rotem silik
13:04 20 Mar 22
קניתי קישורים ממספר ספקים ופשוט כמה רמות מעל כולם!! כל האתרים בדירוג גבוה, קישורים מתוך מאמרים מושקעים, כל התוכן עולה בזמן ולכל שלי שאלה תמיד יש מענה.. והכי חשוב העיף אותי למעלה בחיפושים בגוגל(ב4 חודשים עקפתי מתחרים שמקודמים חזק כמה שנים)
Miri Yaakov-Gavish
Miri Yaakov-Gavish
18:39 04 Jan 22
אני עובדת עם עשהאל כבר כמה שנים ומאוד מרוצה מהשירות המצוין, המקצועיות והתוצאות המעולות שזה הביא לעסק שלי - חברת עורכי דין. אני מאוד ממליצה לכל מי שרוצה להביא את העסק שלו לגבהים חדשים!
David David
David David
08:30 04 Jan 22
רציתי לציין לטובה את צוות העובדים המוכשר, תמיד נענים לכל בקשה, סובלניים ונותנים פתרון מקצועי ובנוסף בראש הפרמידה את עשהאל דרייר שתמיד שואף גבוה ללא פשרות והתוצאות מדברות בעד עצמן. יישר כח!
Yoni Levy
Yoni Levy
11:01 27 Dec 21
על יכולותיו של עשהאל דרייר ועובדיו בעולם קידום האתרים ניתן ללמוד בכל רחבי הרשת. אני רוצה להדגיש, כלקוח של עשהאל, שתי נקודות נוספות מעבר לכך שלטעמי חשובות ביותר, ולא הכי חשובות, בהתקשרות עם נותן שירות:1. עשהאל הוא אדם שהמילים שיוצאות לו מהפה והמעשים שלו אחד הם. ולכן, כשעשהאל אומר לי שמשהו עתיד להתבצע או קובע לו"ז מסוים – אתה יודע שזה יתבצע וזה נותן לך המון שקט כלקוח שאתה לא צריך לבצע בדיקה נוספת אם בוצע.2. עשהאל הוא קודם כל איש שיווק ואיש עסקים מהשורה הראשונה. לעניות דעתי, הרבה מאוד קורסים לקידום עסקים יכולים להתבסס רק על עצם השקפה מהצד על פעולות קידום ושיווק של עשהאל בעצמו. ולכן, הערך המוסף הגדול של עשהאל הוא שהוא רואה את העסק בכללותו ויודע לתת עצות מעולות שמקדמות מאוד. עשהאל הוא לא רק איש קידום אתרים שעובד על צ'ק ליסט וזה כל ההבדל.אני שמח וגאה להמליץ על עשהאל בכל פה ובפני כל דורש.יוני
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
18:46 15 Dec 21
לקוח של עשהאל שנים רבות. התנסתי בהמון חברות אחרות לפניו. חלק ניכר מהפניות שלי ומפעילות העסק שלי תלויה בו ובעובדים שלו. תמיד הוגן, תמיד אנושי בהתנהלות מולי. איש הגון וחברה ישרה בתוך עולם של משווקים דיגיטלים פרזיטים.
דניאל ינובסקי עורכי דין
דניאל ינובסקי עורכי דין
13:30 14 Dec 21
כלקוח של עשהאל כבר מעל 5 שנים, יכול רק להמליץ!הוא אמין ומקצועי, כך גם הצוות שלו. ממליץ בחום.
קובי ארנפלד
קובי ארנפלד
13:21 14 Dec 21
במקרה ואתם מחפשים הבטחות תמשיכו הלאה בחיפושים, במקרה ואתם מחפשים הבטחות עם תוצאות עשהאל דרייר בע"מ זאת הכתובת - ואת כל זה אני רושם מניסיון אישי כלקוח סופר מרוצה.
js_loader
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
עוסק בשיווק ובקידום אתרים אורגני בפרט מ-2014, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק, קבוצת מקדמי האתרים הגדולה והמובילה בישראל! קישור אל פרופיל הפייסבוק של עשהאל. כתובת המייל של עשהאל: [email protected]

אהבתם ? שתפו את המאמר עכשיו!