הגשת בקשה לסביבת למידה לקורס

אם הגעתם עד לכאן, סימן שאתם כבר ממש מתקדמים ותכף מסיימים את פרק 2, מגיע לכם כל הכבוד 👏🏽

כדי להתחיל את החלק הפרקטי, אתם תצטרכו אתר שתוכלו לעבוד עליו. לכן, הכנו לכם מבעוד מועד סביבת פיתוח (אתר שגוגל לא סורק) עם תשתית מצוינת ללמידה וקידום SEO, דבר שיהיה הכרחי לשיעור הבא, בו תצטרכו להזין את הפוסטים והקטגוריות שלכם.

בטופס הבא תמלאו את הפרטים שלכם כדי שנוכל לשלוח לכם את סביבת הפיתוח + פרטי גישה. מבחינת התהליך, עומדות בפניכם 3 אופציות:

אופציה מספר 1: פתיחת שרת משלכם + העברת סביבת הפיתוח אליו (האופציה המומלצת ביותר) – באופציה זו, אנחנו נפתח עבורכם שרת בקלאודווייז – חברת אחסון האתרים הטובה בעולם, כדי שכל מה שתלמדו ותיישמו בקורס יגיע ישירות אליכם. בהמשך, תוכלו לשכפל ולהשתמש בפעולות הפרקטיות שכבר ביצעתם – לאתרים החדשים שלכם.

אופציה מספר 2: העברת סביבת הפיתוח לשרת שלכם בקלאודווייז (אופציה סבבה) – במידה וכבר יש לכם שרת בקלאודווייז אלו חדשות מצוינות. נעביר את סביבת הפיתוח ישירות לשרת הקיים.

אופציה מספר 3: קבלת פרטי גישה לסביבת פיתוח מהשרת שלנו (פחות מומלצת) – בדרך זו, אתם תקבלו רק פרטי גישה לאתר עליו תעבדו אבל הוא לא יאוחסן בשרת שלכם. החסרון באפשרות זו הוא שיהיו חלקים בקורס שלא תוכלו ליישם (אופטימיזציה לשרת קלאודווייז ומדריכים נוספים הקשורים בשרת) ולתרגל אותם. בנוסף, אחסון בשרת שלנו הוא עד 12 חודשים, לאחר מכן בכל מקרה תצטרכו למשוך את סביבת הפיתוח לשרת משלכם ולכן מומלץ מלכתחילה לבחור באופציה מספר 1.

אופציה מספר 4: העברת סביבת הפיתוח לשרת קיים שלכם שאינו קלאודוויז (לא מומלצת!) – זו האופציה הפחות מומלצת שכן העברת אתרים בין שרתי קלאודווייז היא קלה ומהירה. העברת אתרים בין קלאודווייז לשרתים אחרים, יכולה לקחת כמה ימים ושעות ולהתקל בבעיות.

מלאו את הטופס עכשיו וניצור איתכם קשר בהקדם עם פרטי הגישה >>>

בנוסף, אנחנו ממליצים על חבילת מאמרים מקוריים, ככה שבסוף הקורס אתם תצאו עם נכס דיגיטלי מקורי שלכם, מוכן לעלייה לאוויר, בדיוק כמו שגוגל אוהב. אם רכשתם את הקורס ללא חבילת מאמרים מקוריים והחלטתם כרגע שכן באלכם, צרו קשר עם עדי בווטסאפ – 058-714-8179, עלות חבילת מאמרים מקוריים הינה 4,200 ש"ח פלוס מע"מ (במקום 4,950 מחיר מלא, 15% הנחה במעמד זה בלבד).

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
דיגיפארם:
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
מנכ"ל חברת קידום אתרים ואפיליאצייה המונה כ-125 עובדים ומאות לקוחות בפריסה עולמית, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מייסד רובולינק - אפליקצייה לבדיקת מיקומים חינם לאנדרואיד ולאייפון, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך: