וואטסאפ ווב (Whatsapp Web) – השדרוג הכי מוצלח מבית וואטסאפ

תוכן עניינים

כמעט בכל שירות דיגיטלי קיימת תכונה אחת שהופכת אותו משירות שדומה לכלל השירותים האחרים, לשירות ייחודי, אקסלוסיבי ובעל ערך מוסף, שרבים שמחים להשתמש בו. ובכן, בכל הקשור לשירות העברת המסרים המיידיים (ויותר) מבית וואטסאפ, אין ספק שוואטסאפ ווב הוא תת שירות שעונה לגמרי על ההגדרה הנ"ל.
וואטסאפ – הדרך הנוחה ביותר להתקשר עם אנשים אחרים

וואטסאפ הפכה בשנים האחרונות לכלי האולטימטיבי ליצירת קשר עם אנשים אחרים. היא מאפשרת העברת הודעות טקסט, תמונה וסרטונים בין אנשים, מספקת תשתית לביצוע שיחות קוליות, ובשנים האחרונות שילבה בממשק המשתמש שלה גם את האפשרות לנהל שיחות וידאו על גבי רשת האינטרנט.

השימושיות הרבה של וואטסאפ באה לידי ביטוי בשל העובדה שהיא למעשה שירות מבוסס קבוצות. בדיוק כפי שהחיים שלנו בנויים ממעגלי אנשים קרובים יותר וקרובים פחות, בכל מיני סוגי מסגרות כמו משפחה, חברים, צבא, לימודים, עבודה ועוד ועוד, כך גם תשתית הקבוצות בוואטסאפ מאפשרת לנו לתקשר עם העמיתים שלנו על פי השתייכותם לקבוצה המשותפת לנו.

היום, יותר מתמיד, קל ופשוט לתאם באמצעות וואטסאפ יציאה של קבוצת חברים לערב בירה, לבצע גביית מיסי ועד בית, לתאם טרמפים למילואים הקרובים או לאחל שנה טובה למשפחה המורחבת.

וואטסאפ כוללת במסגרת השירות שורה של תכונות מתקדמות אשר מספקות לנו מידע על סטטוס האנשים איתם אנחנו יוצרים קשר, ומאפשרת לנו לדעת האם ההודעות ששלחנו התקבלו ונקראו. כך, למעשה, יצרה וואטסאפ תרבות חדשה של העברת מסרים. יותר ויותר אנשים זנחו בשנים האחרונות את שיחות הטלפון המסורתיות לטובת שימוש במסרונים, הודעות קוליות, שימוש באימוג'ים ועוד.

 

וואטסאפ ווב – מה הסיפור?

מה שלקח את השירות של וואטסאפ צעד אחד קדימה, הוא האפשרות שסיפקה החברה לעשות שימוש בשירותים שלה גם באמצעות הדפדפן בתצורת ווב. העבודה על גבי מחשב מאפשרת לבעלי מקצוע שעושים שימוש במחשב במהלך היום יום בעבודתם, לייעל את העבודה ולהפוך אותה לפרודקטיבית יותר מתמיד. שולחן העבודה שבו מצוייד המחשב מספק לבעל המקצוע את כלל הכלים להם הוא נחוץ לצורך ביצוע עבודתו, ומרגע שגם וואטסאפ נכלל בתוך כלי העבודה האלו, הנוחות הופכת ממכרת יותר מתמיד.

 

אז איך מגדירים וואטסאפ בדפדפן?

ההגדרה של וואטסאפ בדפדפן כוללת מספר צעדים מצומצם, וניתן לביצוע ביתר קלות. ראשית, ניגשים באמצעות הדפדפן לכתובת: https://web.whatsapp.com. לאחר מכן, יתקבל המסך הבא: 

וואטסאפ ווב צילום מסך 1

מכאן, כל שנדרש הוא להפעיל את האפליקציה במכשיר הנייד שברשותכם, להקיש על אייקון ההגדרות, לצלם את הברקוד שהתקבל על גבי המסך, ופשוט להתחיל בעבודה.

 

רגע, יש משהו חשוב שאסור שתשכחו…

אם בחרתם לעשות שימוש במחשב שלא שייך לכם באופן אישי, או שאתם מוסרים מידי פעם לחבר או בן משפחה, עליכם לדעת כי אם לא תטרחו לסגור את חלון השירות בדפדפן, התכתובות שלכם תהיינה חשופות לכל מי שמשתמש במחשב אחריכם. כדי למנוע פגיעה בפרטיות שלכם, וואטסאפ מאפשרת לכם לבטל את ערוץ התקשורת הפעיל בווב מרחוק, בדפדפן ספיציפי או בכל הדפדפנים הפעילים גם יחד.

כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה במכשיר הנייד שלכם, לבחור באייקון ההגדרות, ואז לבחור בדפדפן שאותו אתם מעוניינים לסגור את שירות הוואטסאפ:

וואטסאפ ווב צילום מסך 2

גאוני, לא?

רוצים להצטרף לקבוצות ווטסאפ בנושאים שונים? לחצו כאן.

וואטסאפ ווב הוא שירות המאפשרת הפעלת שירותי וואטסאפ בדפדפן שבמחשב. העבודה על גבי מחשב מאפשרת לבעלי מקצוע שעושים שימוש במחשב במהלך היום יום בעבודתם, לייעל את העבודה ולהפוך אותה לפרודקטיבית יותר מתמיד.

ההגדרה היא פשוטה וקלה ביותר, וכל אדם, גם לא טכנולוגי יכול לבצע אותה בקלות. היכנסו כעת למאמר המלא ותקבלו הוראות מדויקות בליווי צילומי מסך.

בהחלט. אם שכחתם את החשבון שלכם מחובר בדפדפן במחשב שאינו נגיש לכם כעת, תוכלו לבצע התנתקות של החשבון מרחוק, וכך למעשה, להגן על הפרטיות שלכם.

כמובן. היכנסו כעת לאתר ותוכלו למצוא מגוון רחב של סקירות על לא מעט מוצרים ושירותים טכנולוגיים שונים.עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
עוסק בקידום אתרים כ- 7 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל - עשהאל דרייר בע"מ, יזם, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

אהבתם ? שתפו את המאמר עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin