שינויים בגוגל לעסק שלי בעקבות מגפת הקורונה

כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, באופן זמני, גוגל הסירו חלק מהמאפיינים מ- google my business כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה.

ככה הם כתבו: ״בזמן התפתחות המצב חסר התקדים שנוצר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, אנחנו מבצעים פעולות על מנת להגן על בריאותם של אנשי הצוות שלנו, וכמו כן להפחית את הצורך של הציבור להגיע למשרדים שלנו. כתוצאה מכך, ייתכן כי יהיו הגבלות זמניות ועיקובים בתמיכה, וזאת על מנת לתת עדיפות לשירותים החיוניים שלנו.״

לעת עתה – המאפיינים הללו יהיו מוגבלים או יוסרו לחלוטין מהפורמט של Google My Business:

ביקורת + שאלות ותשובות – reviews & Q&A

נכון לעכשיו ועד להודעה חדשה – Google My Business לא תפרסם ביקורות חדשות, לא תבצע קריאה של תגובות או תיתן במה לשאלות ותשובות.

ביקורות קיימות, ביקורות על תגובות וכמו כן שרשורים של שאלות ותשובות עדיין יהיו קיימים וזמינים.

בנוגע לכל התכנים שיועלו לאחר שהחלטה זו התקבלה – לרבות ביקורות, ביקורות של תגובות וכן שרשורים של שאלות ותשובות, יעלו לפלטפורמה של Google My Business כאשר משאבי החברה יאפשרו זאת.

בהצהרה שניתנה ל- Search Engine Journal, מומחה השיווק ביל הארצר שיתף את מחשבותיו על ההחלטות המגבילות שגוגל קיבלו בנוגע לפלטפורמה:

״ככל הנראה, גוגל פועלת באופן זה מכיוון שהיא מעוניינת לוודא שהמידע שמופץ הינו מדויק ומגיע מגורם מוסמך. אני רק יכול לתאר לעצמי כמה מהר השרשורים של השאלות והתשובות יכולים לצאת מכלל שליטה במידה ויינתן לכל אדם להגיב לשאלות בלי פיקוח.״

 

יצירת מפות חדשות, תביעות ובקשות אימות – New Listings, Claims, and Verifications

בזמן התקופה הזו, Google My Business תיתן עדיפות בסקירה ובדיקה של רשימות חדשות, תביעות בעלות (claims) בנוגע לפרטי העסק, וכן מענה לבקשות אימות המגיעות מעסקים המועברים בעולם הרפואי החיוני.

המשמעות של הצעדים הללו, במתן עדיפות לשירותים חיוניים, היא כי כל יתר סוגי העסקים צריכים לצפות לעיכובים בפרסומים של רשימות, תביעות ובקשות אימות.

 

עדכון פרטי העסק

מתן העדיפות של גוגל לשירותים חיוניים תגרום לעיכובים, בין היתר, בבדיקה של המערכת לבקשות מצד בעלי עסקים לעדכון פרטי העסק שלהם.

עיכוב זה כולל בדיקות בנוגע לעניינים הבאים:

  • שינויים בנוגע למצב העסק (סגור או פתוח).
  • שעות פעילות מיוחדות.
  • סגירות זמניות.
  • פירוט פעילות העסק.
  • מאפייני העסק.

אם העסק שלכם אינו מעניק שירות חיוני, ובפרט שירות העוסק בכל הקשור לפעילות רפואית, ככל הנראה ייקח מעט זמן עד שתראו את העריכות והעדכונים שביצעתם בעמוד ה-Google My Business שלכם.

 

Google Posts  אינה מושפעת

ככל הנראה, גוגל אינה מגבילה את הפונקציה של Google Posts.

המשמעות של מצב זה הינה, שאתם עדיין יכולים להשתמש ברשומות Google My Business כדי לפרסם פוסטים.

מצב זה עלול להשתנות עם הזמן, וזאת היות ומדובר בתקופה בלתי צפויה בה אנו חיים כעת.

נצלו את היכולת שלכם להשתמש בשירותי Google Posts כל עוד הם עדיין זמינים.

בהודעה שפרסמה גוגל היא ביקשה ליידע את קהל בעלי העסקים כי במטרה לשמור על בריאותם של עובדי החברה, ועל מנת להפחית את הצורך של הציבור בהגעה למשרדים שלהם, חלק מן השירותים הקשורים בגוגל לעסק שלי לא יסופקו.

בעקבות התפשטות הנגיף, גוגל לא תפרסם ביקורות חדשות, לא תבצע קריאה של תגובות או תיתן במה לשאלות ותשובות.

גוגל תפעל למתן עדיפות בעת הזאת לעסקים חיוניים, מה שעלול לפגוע בשירות שיקבלו עסקים אחרים.

ככל הנראה, גוגל לא תגביל את הפונקציה של Google Posts.

שינויים בגוגל לעסק שלי בעקבות מגפת הקורונה
שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת קידום אתרים ואפיליאצייה המונה כ-125 עובדים ומאות לקוחות בפריסה עולמית, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מייסד רובולינק - אפליקצייה לבדיקת מיקומים חינם לאנדרואיד ולאייפון, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

4 סוגי כתיבת תוכן ל-4 סוגי לקוחות

מאז שהשקנו את השירות החדש שלנו, ליצירת תוכן מבוסס בינה מלאכותית, רבים פונים אלי ומתלבטים איזה סוג שירות יתאים לצרכים שלהם בצורה הטובה ביותר: תוכן

נמאס לכם שהאתר שלכם איטי?
רוצים אתר מהיר?
תעברו לאחסון האתרים של קלאודוויז -
זה קלי קלות!


הטבה לגולשי האתר:
30% הנחה ל- 3 חודשים ראשונים!
rank ranger
תוכנת מעקב הדירוגים הטובה בעולם!
בואו לעקוב אחרי מיקומים של כל אתר, מכל מקום בעולם, כולל הפרדה בין מיקומי דסקטופ ומובייל, תנועה, תיעוד עבודה ואפילו תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם לינק לדשבורד שמתעדכן אונליין!
הטבה לגולשי האתר:
14 ימי ניסיון ו-25% הנחה לחודשיים