קניית ביקורות בפייסבוק

תוכן עניינים

אחת מן הפעולות שיש להן את ההשפעה הגדולה ביותר על רמת החשיפה שיקבל דף פייסבוק עסקי, היא השארת ביקורת חיובית על דף הפייסבוק באמצעות גולש שביצע אינטראקציה עם הדף. אנו מספקים שירותי ביקורת כאלו באמצעות משתמשים פעילים ברשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק, כמובן.

 

רגע, לפני הכל, בואו נתחיל מהתכלס

עוד לפני שנסביר מדוע כדאי יהיה לכם לשלב מעת לעת ביקורות חיוביות על הדף העסקי שלכם בפייסבוק, נתחיל מכמה פרטים טכניים אודות השירות:

 

מה המחיר?

ביקורת חיובית על דף הפייסבוק של העסק תעלה לכם 40 ש"ח, בתוספת מע"מ.

 

האם יש מינימום הזמנה?

כן. ביקורות חיוביות על הדף של בית העסק בפייסבוק הן חלק ממכלול שירותים שאנו מספקים, והן נוספות לתגובות בפייסבוק על פוסטים של הדף העסקי וכן על ביקורות גולשים בשירות גוגל מפות. חבילת המינימום להזמנה כוללת 10 תגובות או ביקורות על פי בחירתכם.

 

איך מבצעים את ההזמנה?

גשו כעת לעמוד צור קשר באתר, השאירו לנו פרטים אודות בית העסק שלכם והצורך שלכם, ואנחנו נחזור אליכם במהרה בשיחת טלפון שבה ננסה להבין את הצרכים שלכם, ולתפור את החבילה המדויקת עבורכם.

 

למה לי לקנות ביקורות בפייסבוק על הדף העסקי?

מבין כלל הסיגנלים שיכולים משתמשים לשלוח לרשת החברתית הגדולה בעולם מבית פייסבוק, כמו שיתופים, תגובות, לייקים, תיוגים, הצטרפות לדף אוהדים, הסרת לייק ועוד, הרי שביקורת על דף עסקי נחשבת לאחד הסיגנלים המשמעותיים ביותר. מדוע? משום שהיא כרוכה ביוזמה אמיתית של הגולש לבצע את הפעולה: השארת ביקורת על דף עסקי איננה טריוויאלית. היא לא חלק שגור ממסע הלקוח. כאשר לקוח נתקל בפוסט מעניין, הוא יכול לעשות לייק לפוסט בלחיצת כפתור פשוטה. הוא יכול גם להשאיר תגובה באופן קל ופשוט, וכך גם לשתף או לתייג חבר או חברה.

 

אולם, מסע הלקוח בהשארת ביקורת על העסק הוא לא חלק מממשק השימוש השוטף של הגולש בדף. הגולש צריך להיכנס מיוזמתו לקישור שבו נמצאת האפשרות להשאיר ביקורת על העסק, להשיב בחיוב על השאלה האם הוא ממליץ על בית העסק, ואז לפנות ולכתוב מספר מילים על העמוד העסקי.

 

מדובר, אם כן, בפעולה שיש מאחוריה כוונה חזקה של הגולש, יוזמה וסבלנות, כך שאם הגולש מייצג לקוח אמיתי, הרי שמדובר באינדיקציה מצויינת לרמת שביעות הרצון של אותו לקוח מן השירות שסיפק לו בית העסק.

 

מה בעצם אתם מציעים?

אנחנו נייצר עבורכם פרופיל ביקורות חיוביות על העסק בדף העסקי שלכם, שיראה מגוון, אותנטי, מהימן ואיכותי, באופן שישפר בהדרגה את המיצוב של בית העסק שלכם בנישה שבה הוא פועל.

 

למה כדאי להזמין דווקא מכם?

כפי שציינו קודם לכן, השארת ביקורת חיובית על דף פייסבוק עסקי, איננה פעולה טריוויאלית. ככזאת, פייסבוק לא היה מצפה לפגוש אותה בתדירות גבוהה ביחס לפעילות המשתמשים בדף ורמת החשיפה של הדף לקהל היעד שלו. זאת הסיבה שפעולת החיזוק הזאת צריכה להתבצע אך ורק על ידי גורם מקצועי ובעל ניסיון מוכח בתחום.

 

אנחנו גאים לומר שצברנו לא מעט ניסיון בתחום וחיזקנו לא מעט מותגים באמצעות שירות בניית הביקורות החיוביות בפייסבוק. אנו עושים שימוש בכלי הזה באופן מושכל, תוך שימוש בפרופילים אקטיביים עם היסטוריה של פעילות לגיטימית. כמו כן, אנו מסנכרנים את הפעילות עם שאר המדדים של הדף, כמו כמות התוכן שהוא מייצר, כמות החשיפה לגולשים, כמות הלייקים הטבעיים שמתקבלים, כמות השיתופים והתיוגים וכו'.

 

האם אתם מספקים אחריות?

כמובן. כל השארת ביקורת שלנו בדף פייסבוק עסקי של העסק מגיעה עם אחריות לשלושה חודשים.

אם אהבת את התוכן שכרגע סיימת לקרוא, ובאלך לפרגן לי עם הרבה אהבת חינם, אשמח לקבל ביקורת חיובית בגוגל (לחיצה כאן כמה מילים טובות וסיימת!), אני אעריך את זה מאוד, מבטיח.

עשהאל דרייר
עשהאל דרייר
עוסק בקידום אתרים כ- 7 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל - עשהאל דרייר בע"מ, יזם, מדבר בפתרונות ומוביל את לקוחותיו לשפע כלכלי.

אהבתם ? שתפו את המאמר עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin