תוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם

אנחנו גאים להשיק את תוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם - מערכת הזמנת התוכן והקישורים המתקדמת בישראל. באמצעות תוכנית השותפים שלנו תוכלו להפוך לשחקנים פעילים ולהשתתף ברווחים ממכירת מוצרי דיגיפארם, וכן ליהנות מעמלות הפצה בלי מגבלת סכום. אם אתם עוסקים באופן שוטף בעולם השיווק הדיגיטלי, מנהלים בלוג או אתר תוכן, מעבירים קורסים בנושאים המשיקים לעולמות השיווק או מסקרים מגמות שיווקיות טכנולוגיות עבור מגזינים דיגיטליים - תוכלו להגדיל את ההכנסות שלכם באמצעות שיווק של מוצרי דיגיפארם, באמצעות הנכסים הדיגיטליים שלכם.

הפכו לשותפים ב-3 צעדים פשוטים

תוכלו למנף את הנכסים הדיגיטליים והקשרים העסקיים שלכם על מנת לייצר רווחים משיווק מוצרי דיגיפארם בשלושה צעדים פשוטים:

הצטרפות אל תוכנית השותפים - הרשמו לתוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם, ומלאו את הפרטים הרלוונטיים על מנת לייצר את פרופיל השיווק שלכם במערכת.

שווקו וקדמו את מוצרי דיגיפארם בנכסים הדיגיטליים שלכם - עשו שימוש בקישורי האפיליאייט שקיבלתם מאיתנו כחלק בלתי נפרד מן ההצעות השיווקיות שלכם לקהל היעד שלכם.

קבלו עמלות הפצה בהתאם למוצרים שנרכשו דרך קישורי האפיליאייט שלכם.

מהם היתרונות בהצטרפות לתוכנית השותפים של דיגיפארם?

באמצעות הצטרפות לתוכנית השיווקים שלנו, תוכלו ליהנות מן היתרונות הבאים:

תמיכה מלאה לאורך
כל ההשתתפות בתוכנית

תמיכה מלאה לאורך כל ההשתתפות בתוכנית אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד בהצטרפות אל תוכנית שיווק השותפים שלנו, נסייע בכל שאלה ונהיה זמינים עבורכם לכל הבהרה.

דשבורד ידידותי
לשותפים המשתתפים בתוכנית

באמצעות מערכת ידידותית שפיתחנו, תוכלו להיות מעודכנים כל העת בנתוני ביצועי המכירות שבוצעו דרככם, ולעקוב אחר העמלות המגיעות לכם, באופן עצמאי ושאינו תלוי באיש.

למדו כיצד לשווק נכון

נרשמתם לתוכנית שיווק השותפים שלנו? רק בדיגיפארם תוכלו ליהנות מאינספור תכנים מקצועיים בעולם השיווק הדיגיטלי, שיקפיצו את היכולות שלכם קדימה כמה וכמה צעדים, ויעזרו לכם לההפך למשווקי על חלל.

דוחות ביצועיים מתקדמים

אמצעות תוכנית השותפים של דיגיפארם תוכלו ליהנות מדוחות מתקדמים שיסייעו לכם להבין כיצד נראים הביצועים שלכם במכירת מוצרי דיגיפארם, מהן המגמות המאפיינות את הפעילות שלכם, ואילו מקורות עובדים היטב שמהלכים השיווקיים שלכם.

יצירת קמפיינים ייעודיים

מעת לעת דיגיפארם מפרסמת מבצעים שהופכים את רכישת נקודות הקרדיט דרכה לכדאיים ביותר. הצטרפתם אל תוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם? מהיום גם אתם תוכלו להפוך לחלק בלתי נפרד מן הקמפיין, ולייצר יותר מכירות באמצעות שיתוף המבצעים של דיגיפארם.

קישור הלקוח לשותף
גם במקרה של רישום מאוחר יותר

בתוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם, נשמר Cookie למשך 30 יום בכניסה הראשונית של הלקוח, מה שאומר שאם לקוח נכנס היום לדיגיפארם באמצעות קישור האפיליאט, אולם בחר להרשם לשירות רק כעבור שבועיים, הוא ירשם תחת השותף דרכו הגיע בפעם הראשונה (גם אם לא נכנס בפעם השניה דרך אותו קישור).

שאלות נפוצות

במקטע התוכן הבא תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות על תוכנית שיווק השותפים של דיגיפארם.

מידע אישי

פרטי חשבון בנק