חיפוש

10 טיפים לבניית קישורים בצורה הכי מקצועית ויעילה שיש

אם תקראו את הפוסט הזה, תלמדו איך לבנות קישורים באופן כזה שישאיר אבק למתחרים שלכם! ותסמכו עליי, אני יודע על מה אני מדבר…

1. איכות

וודאו שהקישורים שלכם יוצאים מכתבות איכותיות, כאלו שנכתבו בידי אדם עם שכל, שיכול לחדש לאלגוריתם של גוגל, כך שהמקור עליו הכתבות יצביעו (האתר שלכם) יתפס כמשהו חדשני ולא כמשהו שממחזר תוכן שהאלגוריתם כבר מכיר ולעס מספיק.
תוכן AI לצורך העניין – לא יעשה את העבודה, לפחות לא ברמתו הנוכחית בעברית, וההפך הוא הנכון. אתם רוצים להיתפס כחדשניים, כאלו שאם האלגוריתם לא יכניס לתוצאות החיפוש שלו – הוא יפספס משהו! הנה פוסט שמשווה בין תוכן בעברית עבודת אדם בשר ודם לתוכן בעברית שנוצר עם AI.
אפילו כשכתבתי את המייל הזה (כן, הפוסט נכתב במקור כמייל לרשימת התפוצה שלי בדיגיפארם), יכלתי לצורך העניין לפתוח איזו מצגת על קישורים שכבר מוכנה לי ולהעלות את הדברים כאן על כתב, אבל לא, העדפתי לכתוב כאן 10 טיפים מהראש והניסיון שלי, ככה שהסיכוי שאחדש לכם – יגדל משמעותית!

2. בחירת אנקורים נכונה

מניסיון רב שנים אני יכול להגיד בוודאות שאנקורים טבעיים עובדים טוב בהרבה מאנקורים שמכילים בעיקר את מילות המפתח עליהן רוצים להיות מדורגים.
וודאו שאתם בוחרים אנקורים "טבעיים" כמו שם המותג וכתובת ה-URL שלו, לצד אנקורים שמכילים את מילות המפתח עליהן תרצו להיות מדורגים.

3. רלוונטיות > עוצמה

יותר חשוב שגוגל יבין באיזו נישה האתר שלכם מאשר לקבל קישורים מאתרים גדולים. לכן, כשאתם בונים קישורים, יש לוודא שהאתרים שמקשרים אליכם הם מאותה הנישה של האתר שלכם ולא אתרי חדשות כלליים כאלו ואחרים שיכולים לתרום באופן מצוין בהמשך הדרך.
הנה סרטון שלי בנושא:

4. קצב אחיד

בין אם אתם רוצים לבנות 3 קישורים כל חודש, 5 או אפילו 10, ההתמדה חשובה יותר מהכמות! עדיף לבנות 3 קישורים כל חודש למשך שנה מאשר 50 קישורים פעם בשנה. נסו להקפיד על זה.

5. מרחק לחיצה

חשוב מאוד לוודא שהכתבה ממנה יוצא אליכם הקישור נמצאת במרחק לחיצה של מקסימום 2 מדף הבית.

6. פולואו / נופולואו

מאוד חשוב לוודא שאתם מקבלים הצבעות אמון (לינקים DOFOLLOW) לצד אזכורים וקישורים ללא הצבעות אמון (לינקים NOFOLLOW).

7. קונים קישורים רק ממי שכאן כדי להישאר

זו נקודה קריטית ויש לקחת אותה ברצינות יתרה – אתם לא רוצים להשקיע כ"כ הרבה ובסוף להישאר בלי כלום. משמע, אתם רוצים לקנות קישורים ממקור שאתם סומכים עליו שהוא כאן כדי להישאר. תחשבו מה יקרה אם תרכשו קישורים ממישהו שעוד שנה יחליף תחום וכל הקישורים שלכם הלכו לפח.
בחינה קטנה לעניין תהיה האם לאותו מקור שמוכר קישורים יש לקוחות SEO רבים בעצמו. במידה וכן – סביר להניח שהוא כאן כדי להישאר. במידה ולא – אמורה להידלק לכם נורה אדומה.

8. טיסה לומדים מטייסים

יש מלא מלא ניאואנסים לאיך לבנות אתר שקישורים ממנו עושים את העבודה, החל מזה שהוא צריך להיות וותיק ולקבל בעצמו קישורים רבים ממקורות סמכותיים, דרך התוכן עצמו בתוך האתר שצריך להיות איכותי, מעשה ידי אדם, כזה שמלמד את האלגוריתם דברים חדשים ועד לאתר מהיר, מעוצב, כזה שנראה כמו אתר כסף לכל דבר ועניין.

9. גיוון בבחירת האתרים השונים

נסו לקבל מכל אתר קישור 1, כך שהאתר שלכם יקבל קישורים מכמה שיותר אתרים שונים.

10. בקרה

מחודש לחודש, כמות הקישורים עליהם תצטרכו לבקר תגדל עוד ועוד. אם יש לכם אפשרות שכל הקישורים ישבו בממשק 1 מסודר – כדאי.

 

כל הסיבות לקנות קישורים בדיגיפארם

אצלנו בדיגיפארם גם כתיבת הכתבות לטובת הקישורים שלכם – כלולה במחיר. אנו מקפידים על כך שהכתבות יהיו איכותיות ויעידו על כך הדירוגים שהאתרים תופסים בעצמם! יש מאות רבות של כתבות שתפסו תוצאות בדף ה-1 בגוגל מרוב שהתוכן איכותי והאתרים חזקים ומסודרים.

ניתן לבחור איזה אנקורים ו-URLS שרק רוצים ובקרוב מאוד עולה לאוויר הפיצ'ר "דגפרם לי" שהוא בעצם יגרום לכך שאנחנו נבחר עבורכם את האנקורים וה-URLS מה שישאיר לכם אפילו פחות עבודה! האתרים בדיגיפארם סופר רלוונטיים, נישתיים, הרבה בזכות החיפוש החכם שבמערכת, חיפוש מבוסס URL וקטגוריה.

  • ניתן לבחור את הקצב הרצוי דרך המערכת בקליק אחד.
  • מרחק הלחיצה של כל כתבה הוא עד 2.
  • כל הקישורים הינם DOFOLLOW ומצביעים על אמון באתר שלכם.

חברת עשהאל הינה חברת קידום אתרים שעובדת מ-2015 וכאן כדי להישאר!

כשאתם בוחרים דיגיפארם אתם בוחרים בטווח הקרוב והרחוק כאחד!  אנו עושים בעצמנו שימוש נרחב עם קישורים מדיגיפארם עבור לקוחות הסוכנות והנכסים הדיגיטליים שלנו בהצלחה רבה כבר כמעט עשור!

דיגיפארם תעזור לכם גם לבחור את האתרים הטובים ביותר, אלו שעדיין לא קיבלתם מהם קישור וכמובן שכל הקישורים שלכם ישבו בממשק אחד מסודר עם איזור אישי, יחד עם שליחת עדכונים מסודרים למייל.

למערכת דיגיפארם: https://shop.w3c.org.il

שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
Picture of עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת עשהאל קידום אתרים, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

זהירות: פיצוץ של ערך לפניך!

בעוד כשעתיים תתחיל הקרנת הלייב הראשונה ברצף ההדרכות המטורף שארגנו לכבוד החגיגות בדיגיפארם! כמו שכבר סיפרתי לכם, היה חשוב לי ולכל הצוות לתת כמה שיותר ערך,

בדיקת מהירות אחסון אתרים קלאודוויז
עשהאל דרייר
היי כאן עשהאל ואני רוצה להמליץ לך באופן אישי לפתוח שרת בקלאודוויז ולהנות מאתרים מהירים, תמיכה 24/7 וממשק נוח. אני מאחסן למעלה מ-400 אתרים בעצמי וממליץ בחום ובלב שלם, לאחר מספר שנות ניסיון