חיפוש

ליעד, תודה רבה – בזכותך כל משתמשי דיגיפארם הרוויחו פיצ'ר!

הניוזלטר הזה נשלח בזכות ליעד, לקוח יקר ומוערך!

לפני כמה ימים הוא פנה אלינו וסיפר שהוא משתמש המון בדיגיפארם – לא רק בשביל לקדם לקוח ספציפי, אלא עבור קידום מספר לקוחות ופרויקטים מגוונים.

האמת שליעד מצא שימוש נוסף למערכת דיגיפארם, הוא עושה החלפות קישורים עם אתרים אחרים ובתמורה לקישור שהוא מקבל, הוא נותן קישור סופר איכותי מבית דיגיפארם (אחלה שימוש!).

ליעד שיתף אותנו שהוא היה שמח אם הזנת כתובת האתר לא הייתה חובה בהזמנת קישורים מהסיבה הפשוטה שהוא רוצה לראות את כל רשימת האתרים המפוארת של דיגיפארם במלואה! הוא היה שמח לצפות בכל הנתונים מול העיניים ולדפדף בכיף!

 

לכן החלטנו שמהיום כל מי שרוצה לצפות ברשימת האתרים של דיגיפארם תחת קטגוריה ולא תחת URL – יכול בקלות!

 

 

תודה רבה ליעד – בזכותך כל לקוחות דיגיפארם יכולים ליהנות מהפיצ'ר החדש הזה.

 

אני שמח לבשר שיש עוד המון פיצ'רים חדשים בדיגיפארם, הכל בהתאם לצרכים ולבקשות המגיעות מכם!

 

אז אם גם לך יש בקשה מסוימת שנוכל להכניס למערכת או פיצ'ר שיכול לסייע בדרך כזו או אחרת, נשמח לקבל במייל רעיונות נוספים ומותאמים אישית!

מי יודע – אולי גם ההצעה שלך תהפוך לפיצ'ר ואחר כך לניוזלטר בהקדשה אישית!

 

זה הזמן להיכנס לדיגיפארם ולהתרשם!

שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
Picture of עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת עשהאל קידום אתרים, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

זהירות: פיצוץ של ערך לפניך!

בעוד כשעתיים תתחיל הקרנת הלייב הראשונה ברצף ההדרכות המטורף שארגנו לכבוד החגיגות בדיגיפארם! כמו שכבר סיפרתי לכם, היה חשוב לי ולכל הצוות לתת כמה שיותר ערך,

בדיקת מהירות אחסון אתרים קלאודוויז
עשהאל דרייר
היי כאן עשהאל ואני רוצה להמליץ לך באופן אישי לפתוח שרת בקלאודוויז ולהנות מאתרים מהירים, תמיכה 24/7 וממשק נוח. אני מאחסן למעלה מ-400 אתרים בעצמי וממליץ בחום ובלב שלם, לאחר מספר שנות ניסיון