חיפוש

לעולם לא עוד

בכל תקופה, יוצא לי לדבר עם חברים לאן כדאי לשלוח את הילדים לצבא – ליחידות קרביות או ליחידות טכנולוגיה כמו 8200.

רוב החברים שלי חושבים שלטובת העתיד של הילד – עדיף שילך ליחידת טכנולוגיה.

אני חושב אחרת.

 

אז למה לשרת בקרבי?

אני חושב שאפילו אם אנחנו מדברים רק על טובת הילד – שירות צבאי קרבי זה משהו שייתן לילד ערך אדיר, הוא ילמד להתמודד עם איתני הטבע ואתגרים שהוא כנראה לא חווה מעולם וכנראה גם לא יחווה בשום שלב אחר בחייו ובשום מקום.

ילד שיצליח לסיים 3 שנות שירות קרבי משמעותי זה ילד שכל בעיה שיפגוש בהמשך חייו – תראה לו כמו אתגר מעניין לכל היותר, הכל יהיה קטן עליו.

אני באופן אישי מרגיש שתקופת הצבא בנתה אותי ושיפרה לי פלאים את תחושת המסוגלות, שכן אם עשינו ניווט ים אל ים, שבוע מלחמה, צוק איתן, שובו אחים, מעצרים ירוקים, מעצרים מסוערבים, משימות מודיעין, תרגולים מוטסים…
כנראה שכל אתגר אחר בהמשך החיים יראה כמו משהו שהוא בר ביצוע.

וכן, הלוחמים הם חוד החנית, לא כל אחד מסוגל להיות לוחם וחשוב שמי שמסוגל – שילך ויהיה בחוד החנית, כדי שלעולם, אבל לעולם, לא תהיה שואה טייק 2.

לעולם לא עוד.

להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים!

בתמונה: צוות 80, מרץ 12, יחידת דובדבן, על הר גבוה במיוחד שעלינו עם אלונקות.

צוות 80, מרץ 12, יחידת דובדבן

שלחו לחבר קישור למאמר, הוא חייב לקרוא אותו!
שלחו לחבר קישור למאמר
הוא חייב לקרוא אותו!
Picture of עשהאל דרייר
עשהאל דרייר

מנכ"ל חברת קידום אתרים ואפיליאצייה המונה כ-125 עובדים ומאות לקוחות בפריסה עולמית, מייסד דיגיפארם - חנות אונליין להזמנת תכנים וקישורים עבור אנשי SEO, מייסד רובולינק - אפליקצייה לבדיקת מיקומים חינם לאנדרואיד ולאייפון, מוביל את קבוצת אנשי ה-SEO הגדולה בישראל בפייסבוק ובווטסאפ.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה עבורך:

כדאי להשקיע ב-SEO בזמן מלחמה?

מדינת ישראל נמצאת במלחמה (נכון להיום – 6.11.23). אני כותב את זה בגוף ראשון כמי שלוקח בה חלק פעיל. אין ספק שמלחמה היא עניין מורכב

בדיקת מהירות אחסון אתרים קלאודוויז
עשהאל דרייר
היי כאן עשהאל ואני רוצה להמליץ לך באופן אישי לפתוח שרת בקלאודוויז ולהנות מאתרים מהירים, תמיכה 24/7 וממשק נוח. אני מאחסן למעלה מ-400 אתרים בעצמי וממליץ בחום ובלב שלם, לאחר מספר שנות ניסיון
תוכנת מעקב הדירוגים הטובה בעולם!
בואו לעקוב אחרי מיקומים של כל אתר, מכל מקום בעולם, כולל הפרדה בין מיקומי דסקטופ ומובייל, תנועה, תיעוד עבודה ואפילו תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם לינק לדשבורד שמתעדכן אונליין!
הטבה לגולשי האתר:
14 ימי ניסיון ו-25% הנחה לחודשיים