תפריט נגישות
דלג לתוכן
אתה נמצא כאן:

חברות ב-W3C

  • 24 באוגוסט 2010

W3C הינו קונסורציום, כלומר איגוד של מספר ארגונים רב (ראו אתרשימת כל החברים ב-W3C [באנגלית] ). פיתוח התקנים מתבצע לרוב על ידי נציגים מארגונים אלו, המשתתפים בקבוצות העבודה. החברות מיועדת לארגונים והיא כרוכה בתשלום (אך אתם מוזמנים להשתתף גם כאדם פרטי או על ידי שיתוף פעולה עם המשרד הישראלי - ראו: השתתפות).

מדוע להצטרף כחבר ל-W3C

  • הובילו את התפתחות הרשת - החברים משתתפים בקבוצות אשר מפתחות את תקני הרשת. הקבוצות פועלות במגוון תחומים, כגון ארכיטקטורת הרשת, עיצוב ובניית אפליקציות ואתרים, הרשת הסמנטית, מכשירים ניידים, נגישות, XML, ו-Web Services (קראו עוד על השתתפות בקבוצות העבודה ורשימת כל הקבוצות הפעילות [באנגלית]).

    בנוסף, החברים משתתפים בהתווית אסטרטגית הארגון, יש להם נציג בועדה המיעצת, והם יכולים להגיש הצעות לפיתוח טכנולוגיות חדשות או בוחנים אותן ב'קבוצות אינקובטור'.

  • קבלו מידע מוקדם וגישה למומחים - לחברים גישה ישירה לפרטים וחברות המתמחים בתחומי הטכנולוגיה בהם הם פעילים. באתר החברים מידע על טכנולוגיות חדשות, רשימות קשר, ואירועים המיועדים לחברי האיגוד.

  • השתייכו ל-W3C - חברים זכאים לשים את לוגו החבר [באנגלית] באתר הארגון, להשתתף בהודעות לעיתונות שמוציא ה-W3C, והם מופיעים בדף הראשי באתר ה-W3C ובאזור עדויות החברים [באנגלית].

מידע נוסף ויצירת קשר

קראו עוד על חברות ב-W3C באזור המידע אודות חברות [באנגלית] ובידקו את תעריף החברות [באנגלית] לארגון אליו אתם משתייכים.

למידע נוסף צרו קשר עם צוות המשרד הישראלי.

למעט אם נאמר אחרת, התוכן באתר מורשה לשימוש על פי רשיון Creative Commons מסוג ייחוס, שימוש לא מסחרי, שיתוף זהה.